Adwokat Wałcz

Szanowni Państwo,
Specjalizujemy się w obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do skorzystania z usług proponowanych przez Kancelarię adwokata Piotra Waśki przed Sądem Rejonowym w Wałczu. Szczycimy się zaufaniem i uznaniem klientów już od ponad 25 lat.

Nasza kancelaria adwokacka w Wałczu świadczy kompleksową pomoc na najwyższym poziomie w ramach obsługi osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, a także reprezentowania stron przed sądem w Wałczu i w postępowaniach administracyjnych.

Klienci Kancelarii otrzymują wszechstronną pomoc z zakresu prawa, m.in. postępowania karnego, w sprawach spadkowych, rodzinnych czy też opiekuńczych. Dzięki solidnemu podejściu do naszej pracy, doświadczeniu i zaangażowaniu oferujemy usługi adwokackie na najwyższym poziomie.

W zakresie naszych usług znajduje się m.in. udzielanie porad prawnych i konsultacji, ponadto przygotowujemy opinie prawne, weryfikujemy umowy, a także reprezentujemy klientów naszej kancelarii przed sądem w Wałczu oraz organami administracji. Proponujemy także kompleksową obsługę prawną małych i dużych firm. Zakres prowadzonych przez nas usług zamieściliśmy w zakładce Obszar Działalności.

Nasze działania i proponowane rozwiązania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Gwarantujemy indywidualne podejście do powierzonych nam spraw i wysokie standardy, zapewniając Państwu dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo. O podejmowanych krokach oraz postępach wprowadzonych przez nas sprawach informujemy zawsze na bieżąco.

Prosimy zapoznać się z zakresem naszych usług – zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą Kancelarią. Jesteśmy przekonani, że pozyskamy Państwa zaufanie i skutecznie pomożemy w rozwiązywaniu zawiłości prawnych. Zachęcamy do kontaktu: tel. 603 750 707; e-mail: kontakt@kancelaria-wasko.pl

Nasza siedziba mieści się w Pile, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1B/3. Mimo to świadczymy usługi również w innych miastach z równie dużym zaangażowaniem. Prowadzimy działania naszej kancelarii adwokackiej w Wałczu, Złotowie, Chodzieży, Poznaniu, Koszalinie oraz Bydgoszczy.

Piotr Waśko

Sąd Rejonowy w Wałczu
ul. Sądowa 2
78-600 Wałcz

Obszar właściwości miejscowej dla kancelarii adwokackiej
miasto Wałcz
gminy: Człopa, Mirosławiec, Tuczno, gmina Wałcz

Zakres świadczonych usług adwokackich.