Adwokat Złotów

Szanowni Państwo,
Obsługa prawna klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców prowadzona przez Kancelarię adwokata Piotra Waśki przed Sądem Rejonowym w Złotowie cieszy się renomą i uznaniem klientów, na co zapracowała sobie w trakcie prowadzonej przez ponad 25 lat działalności.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie i kompetencje, a także zaangażowanie w prowadzone sprawy gwarantują Państwu obsługę na najwyższym poziomie, satysfakcję ze współpracy oraz efektywne działania. Kompleksowo zajmujemy się sprawami naszych klientów, ale każdą z nich traktujemy indywidualnie, łącząc bogate doświadczenie z wiedzą teoretyczną. Nie boimy się wdrażania odważnych pomysłów i odpowiedzialności za rekomendowane rozwiązania.

Oferujemy obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców przed Sądem Rejonowym w Złotowie i innymi instytucjami. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Pomagamy także w sporządzaniu projektów umów i innych aktów prawnych, a także doradztwo prawne oraz sporządzanie opinii prawnych. Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo w zakładce Obszar Działalności.

Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu prawa karnego, karnego wykonawczego, a także cywilnego – m.in. w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych, a także odszkodowawczych. Pomagamy znaleźć konkretne i skuteczne rozwiązanie zgłoszonego problemu. Na bieżąco informujemy naszych klientów o aktualnym stanie prawnym toczącej się sprawy, zmian i postępów.

Główna siedziba naszej kancelarii adwokackiej znajduje się w Pile, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1B/3. Ponadto świadczymy usługi również na terenie Złotowa, Wałcza, Chodzieży, Trzcianki, Poznania, Bydgoszczy oraz Koszalina.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem proponowanych przez nas usług oraz do nawiązania współpracy z naszą kancelarią adwokacką w Złotowie. Wierzymy, że zdobędziemy Państwa zaufanie, sprostamy oczekiwaniom i pomożemy w kwestiach prawnych. Zapraszamy do kontaktu: tel. 603 750 707; e-mail: kontakt@kancelaria-wasko.pl

Piotr Waśko

Sąd Rejonowy w Złotowie
ul. Konopnickiej 15
77 – 400 Złotów

Obszar właściwości miejscowej dla kancelarii adwokackiej
miasto Złotów
gminy: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo, gmina Złotów